česky français

Aktuality

Home » Aktuality

24.3.2015 - Další světové ocenění pro Champagne Vollereaux

Rádi bychom se s Vámi podělili o veliký úspěch námi nabízeného exkluzivního šumivého vína šampaňského dómu Champagne Vollereaux.

Ve dnech 11.- 14 . března 2015 se konal již 22. ročník festivalu

Chardonnay du Monde 2015  ( Nejlepší Chardonnay na světě ),

které se konalo na zámku Château des Ravatys, Domaine Viticole de l’Institut Pasteur v Saint Lager  v Burgundsku.

Tohoto úctyhodného 22. ročníku se zúčastnilo 41 zemí, které reprezentovalo celkem 826 vzorků vín. Porota se skládala  z 50% degustátorů francouzských a z 50% degustátorů z ostatních zahraničních zemí. Po čtyřech dnech usilovného porovnávání a posuzování porota udělila 275 medailí, které byly kvalitativně rozděleny na :

  • Zlaté medaile - 56  
  • Stříbrné medaile - 196
  • Bronzové medaile - 23                                               

Champagne Vollereaux do soutěže přihlásila  vzorky dvou svých vynikajících šampaňských, a to Champagne Vollereaux Blanc de Blancs Brut NV a ročníkové Champagne Vollereaux Blanc de Blancs Millesime 2006. Po zásluze sklidila skvělé hodnocení a po právu si tato šumivá vína z tohoto prestižního vinařského festivalu odvezla dvě velmi cenné medaile.

 

Champagne Vollereaux Blanc de Blancs Brut NV  -     Zlatá medaile (Medaille d´Or)

Champagne Vollereaux Blanc de Blancs Millesime 2006 – Stříbrná medaile (Medaille d´Argent)

Všechny výsledky jsou uveřejněné na webových stránkách  : http://www.chardonnay-du-monde.com

16.12.2014 - PF 2015

14.11.2014 - Francouzský víkend s našimi víny - Hotel Bellevue Český Krumlov

V rámci krumlovského Festivalu vín  pro Vás připravil Hotel Bellevue v Českém Krumlově  "Francouzský týden", který se koná od 14.-20. listopadu, kdy budete moci ochutnat vynijkající francouzská vína v kombinaci s vybranými sýry.

Přijeďte a vychutnejte si unikátní možnost konzumace těch nejlepších francouzských sýrů a vín pod dohledem profesionálních sommelierů a posuďte, zda opravdu se víno snoubí s pokrmem či sýrem. Pokud by Vám sýr a víno byly málo, je pro Vás připraveno i delikatesní fracouzské degustační menu.

Přejeme Vám krásný gurmánský zážitek.

 

www.bellevuehotelkrumlov.cz/imq/Francouzsky%20týden_CZ(1)

 

 

 

15.10.2014 - International Wine Show Prague - 13. mezinárodní veletr vína v Praze

Zítra 16.října 2014 začína v hotelu Hilton Praha 13. mezinárodní veletrh vína International Wine Show Prague - I.W.S.P. Na veletrhu budou prezentovat svá vína vinaři a dovozci vína ze zahraničí a z České republiky, kteří hledají své distributory a obchodní partnery.

Jako novinka je připraven speciální " Champagne Bar ", který je určen pouze šampaňským šumivým vínům, jejich distributorům a dovozcům. Bublinky jsou velkým lákadlem a vyhledávaným sortimentem, a proto ani na tomto podzimním veletrhu nesmí chybět. Bar je umístěn přímo v centru výstavního prostoru a představí se tu zástupci 3-4 šampaňských domů spolu s námi dováženým Champagne Vollereaux.

Bohužel veletrh je určen pouze výhadně pro odborníky z oboru nákupu / prodeje vína a nápojů (majitelé, provozní barů, restaurací,hotelů,vinoték, obcodníci MO a VO, distributoři) a vybrané novináře.

11.6.2014 - Představení nového druhu Champagne

Šampaňský Dóm Champagne Vollereaux představilo svůj nový druh - Champagne Vollereaux Blanc de Blancs Millésime 2006. Toto zlatavé šampaňské s neuvěřitelně šťavnatou chuťí po čerstvích broskvích a meruňkách jsme pro Vás zařadili do naší nabídky. Velkou zajímavostí je, že toto šumivé víno zraje v sudech po dobu 7 let. Ostatní popis a charakteristika těchto "bublinek" v sekci Champagne / Vollereaux / Champagne Vollereaux Blanc des Blanc Millésime 2006.

14.5.2014 - Nová ocenění Champagne Vollereaux

Rádi bychom Vás informovali o nových ocenění z nedávno konaných mezinárodních vinných soutěží v Brusselu. Naše vína, na které držíme exkluzivní zastoupení pro celou Českou republiku, získala hned několik ocenění.

Champagne Vollereaux Cuvée Marguarite 2007  v soutěži International Wine Challenge 2014 - 1.místo Zlatá medaile

Champagne Vollereaux Brut Reserve v soutěži International Wine Challenge 2014 - 2.místo Stříbrná medaile

Champagne Vollereaux Brut Reserve v soutěži Světový festival vín 2014 - 2.místo Stříbrná medaile

Champagne Vollereaux Blanc de Blancs v soutěži International Wine Challenge 2014 - pochvala (Commended)

« < 1 2 3 4 5 > »

© 2012 Vins-France s.r.o - Specializovaný dovozce francouzských vín

Příhlásit se