česky français

Degustace vína

Home » Nabízíme » Degustace vína

Naše firma organizuje a pořádá akce, kde představuje různé druhy našich produktů. Degustace obvykle obsahuje deset až dvanáct druhů francouzských vín, které jsou složené podle druhu a speciálně dle odrůd vín. V ochutnávce se zpravidla objeví vína šumivá, vína tichá bílá a vína tichá červená. Pokud by jste si přali například degustaci stávající se pouze z tichého červeného vína, není pro nás nejmenší problém přizpůsobit ochutnávku právě Vašim požadavkům. Nedílnou součástí akce je  prezentace s popisem  a výkladem o jednotlivých vínech, jejich odrůdách a dalších zvláštnostech a zajímavostech spojených s pěstováním a výrobou vína.

 

Naší snahou je, aby  jste se při degustaci cítili příjemně a vše si patřičně vychutnali. Nebráníme se a naopak preferujeme přátelské diskuze o chutích a vůních jednotlivých degustovaných vzorků, porovnávání vlastních prožitků, názorů a znalostí.
Akce probíhají v námi zvolených prostorách v centru Liberce, ale přivítáme také, chcete-li se sejít na Vašem oblíbeném místě. Součástí akce může být i večeře nebo kompletní menu, které se hodí ke kombinaci chuti vína. Vše záleží na konkrétní dohodě a samozřejmě se budeme snažit vyjít, co nejvíce vstříc Vašim požadavkům.

 
© 2012 Vins-France s.r.o - Specializovaný dovozce francouzských vín

Příhlásit se