česky français

O nás

Home » O nás

Vítáme Vás na webových stránkách naší česko-francouzské firmy VINS - FRANCE s.r.o. Naším cílem je dovážet a hlavně nabízet kvalitní francouzská vína z oblastí velmi proslulých pěstováním vinné révy,  a to zejména oblasti  Val de Loire, Bordeaux, Burgougne, Langedoc-Roussillon a Vallée du Rhone.

 

Naší prioritou je přivést na trh značky francouzských vín, které nenajdete v regálech obchodů, nýbrž jsou přísně vybírany  předním  francouzským světově uznávaným sommeliérem  Christophrem Garnierem. Veškeré naše produkty si můžete  prohlédnou na našich webových stránkách, kde kromě názvů a popisu uvádíme vždy stručnou charakteristiku daného vína včetně odrůd, aroma, teploty servírování a vhodnosti výběru pokrmů.

 

Naší bezprostřední výhodou je přímý dovoz z vinných sklepů bez zbytečného meziprodeje  a meziskladu. Právě toto zajišťuje maximální kvalitu námi dodávaného vína. Transport, překlady , zbytečná  manipulace, změny teplot, to vše jsou faktory, které vínu všeobecně velmi škodí. Taktéž díky přímému dovozu  se snažíme vytvořit velmi příznivé a pro českého člověka snadno dostupné ceny.

 

Náš vybraný sortiment je zaměřen nejen na restaurace, majitelé vinoték, osobní klientelu, firmy,  ale také na  lidi, kteří stejně jako my, rádi vychutnají sklenku kvalitního vína. Ať už jste gurmán, který si chce vybavit svůj archív, odborník, který je profesně zvídavý, podnikatel, který potřebuje obdarovat své obchodní partnery a nebo člověk, který rád konverzuje nad sklenicí výborného vína, Vás všechny uvítáme a budeme se těšit, pokud Vám naše vína budou chutnat a prožijete s nimi příjemné okamžiky...

 
© 2012 Vins-France s.r.o - Specializovaný dovozce francouzských vín

Příhlásit se